?so what

هیچ ربطی به شوالیه ندارد! من اگر تنبلم، اگر حال تکان خوردن ندارم، اگر همش نیستم، اگر بی صدا و نامرئی ام، اگر دوستانم را ماه هاست ندیده ام، اگر از کسی خبری ندارم، همش کار خودم تنهاییست. اصلا به این معنا نیست که آدمهایم را دوست ندارم و نمیخواهم کنارشان باشم. درواقع اینها کمی به تمام شدن دانشگاه برمیگردد. کمی هم به نزدیکی راه خانه و گالری برمیگردد. کمی هم به خاطر کنکور و درس خواندن است. کمی هم به مسائل و مشکلات این دورانم بر میگردد که حال علافی و کافی گردی نمیگذارد. کمی دیگر هم خب به تنبلیه خالص ِ شخص خودم برمیگردد. خوب هم میدانم از نظر دوستانم چه آدم بیخودی شده ام. درواقع از کسی هم نمیخواهم این سبک جدید زندگی مرا بپذیرد یا درک کند یا قبول کند یا هر چی. همینکه آدمها توقعشان را از من قد فیل نکنند و بدانند من هم مثل خودشان توی زندگیم مشغله هایی دارم بس است. همینکه بفهمند همیشه روزهای زندگی مثل هم نیستند و دوره های مختلف کارهای مختلف میطلبند بس است. اصلا مگر میشود یک نفر سالهای سال یک جور با یک عادت ها و کارهای خاص بماند و تغییر نکند؟ خب من اینطور نیستم. دلم هم نمیخواهد باشم. حتی اینترنت خانه را هم از وقتی تمام شده شارژ نکرده ام، یعنی آن محیای وبگرد و علاف پای لپ تاپ هم نیستم. از شرایط فعلی هم راضی ام. درس خواندنِ زیر لحاف یا نقاشی کردنِ چسبیده به شوفاژ را هم به راه رفتن در خیابان های سرد و هوای آلوده و کافی گردی ترجیح میدهم.

مدتی بود چیزی ننوشه بودم. اینها هم اتفاقی شد. همین

/ 2 نظر / 33 بازدید
پوریا...

سلام محیا بانو از اینکه ملکه ای دست در دست شوالیه ی روزگارت شدی بی نهایت خوشحالم. زندگی بر وفق مرادت باشد (هرچند میدانم هست [چشمک]) زیبایی این لحظه هایت کم نشودو بر لذت روزگارت افزون شود. به شادیهایت فکرکن. از اینکه مدتیست دوستانت را ندیده ای یا به وبلاگت سر نزده ای و از فضای مجازی دورمانده ای کاملا طبیعی است. این خاصیت روزهای آغازین زوجیت است! به شوالیه برس. بگذار داغ تمام شبهای دوریتان بر دل همان شبها بنشیند. مدتی بود ازت بی خبر بودم ولی الان که می بینم خوشحالی من نیز خوشحالم. شاد زی (شبیه نامه های جودی ابوت به بابالنگ دراز شد که البته در سال پنجم هجزی نگارش شده باشه!!)

متولد ماه مهر

همه ی اینها به کنار... بیا و این معما رو باز کن! [پلک][نیشخند] من از وقتی یادم میاد تو هی هویـــجوری کنکور داشتی... خدایی انصافا نگو نه که اصن راه نداره... خودتم میدونی الانم احتمالا نیشت بازه [نیشخند]